رد کردن لینک ها

صفحه تست گویندگی

تست گویندگی

1 قوانین
2 اطلاعات شخصی
 • ۱- شرکت کنندگان زیر ۱۸ سال می بایست یک رضایت نامه از طرف والدین یا سرپرست خود همراه با امضای ایشان در کنارِ فایل صوتی تست ارسال نمایند. شرکت در آزمون محدودیت سنی ندارد.
  ۲- مراجعه کنندگانی که دارای سابقه ای در زمینه های هنری به خصوص هنرهای نمایشی ( به خصوص بازیگری سینما و تئاتر ، فیلمنامه نویسی و نمایش نامه نویسی ، نویسندگی رمان ، کارگردانی ، مجری گری رادیو و تلویزیون ، اخبار گویی در صدا و سیما ، تهیه کنندگی ، مدیر تولید سیما ، ساخت انیمیشن و تیزر و ... ) هستند رزومه ی خود را در بخش سوابق به طور خلاصه ذکر نمایند و در صورتی که تمایل به توضیح بیشتری در رابطه با تجربیات هنری خود هستند میتوانند در قالب یک فایل word یا PDF با فونت B Nazanin در کنار فایل صوتی تست کارنامه ی هنری خود را پیوست نمایند.
  ۳- تا شش ساعت قبل از تست از خوردن غذاهای چرب ، خوردنی یا آشامیدنی های به شدت داغ یا به شدت سرد ، ترشی ، سرکه ، بیسکوییت خودداری فرمایید. (فضای معده نه باید پر و نه باید خالی باشد تا کیفیت صدا دچار افت نشود)
  ۴- در تکمیل فرم صداقت را حفظ نمایید
  ۵- در صورتی که تجربه ای در زمینه ی موسیقی دارید ( ترانه سرایی ، خوانندگی ، آهنگسازی ، میکس و مسترینگ ) دو آهنگ خود را با فرمت Mp3 همراه با توضیحات ارسال نمایید.
  ۶- در صورتی که در زمینه ی صداگذاری / صداپردازی ( باندسازی فیلم ، انیمیشن ، سریال و ... ) ، میکس صدا ، صدابرداری با نرم افزار های زیر دارید در فرم تست ذکر نمایید:
  Cubase
  Nuendo
  Vegas Pro
  Adobe Audition
  Sound Forge
  Sonar Platinum
  Logic Pro

  قوانین مرحله ی مقدماتی تست گویندگی و صداپیشگی:
  ۱- فایل صوتی ارسالی در فرمت MP3 باشد
  ۲- هنگام خوانش متن از صداسازی ، تقلید صدا ، کلفت و نازک کردن صدا ، ادا و عشوه خودداری فرمایید. (به جز یک قسمت از تست که اختصاصا مربوط به این موضوع می باشد. باقی قسمت ها اجرای طبیعی الزامی است)
  ۳- مدت زمان فایل حداکثر ۱۰ دقیقه باشد.
  ۴- فایل از کیفیت مناسب برخوردار بوده و فاقد هرگونه صدای محیط باشد.
  ۵- استفاده از موسیقی پس زمینه ممنوع می باشد
  ۶- استفاده از افکت های صوتی نرم افزاری ممنوع می باشد. به خصوص افکت های ریورب (پیچش صدا)، افکت ترانسپز و پیچ شیفت (نازک و کلفت شدت صدا)
  ۷- در بخش "خلاقیت صداپیشه" بر خلاف قسمت های دیگر آزمون گویندگی استفاده از تیپ سازی ، صداسازی ، لهجه ، تقلید صدا ، ادا ، لحن و آهنگ ، عشوه و ... کاملا آزاد می باشد.
  ۸- از گفتن جملات غیر اخلاقی یا غیر مرتبط با موضوع تست در فایل ارسالی اجتناب کنید
بازگشت به بالای صفحه